PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je čtv 28. bře 2024 16:43:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 15:06:36 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
tak dneska vede s přehledem soudruh Makarenko ze stínovýho fóra za hlášku:

Nechápu proč je Hraničář tak pyšný na to že zpochybnil "LO vz.37" a chystá se zpochybňovat další názvy...

Vy vole, na starym dobrym plkoši by za tohle dostal klackem do tlamy a bil bi klyd.
Pane Bože, tak buď sem už vážně Suchaříha, nebo je to eště větší vůl než sme čekali PDT_Armataz_02_16


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 15:15:38 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
hraničář píše:
tak dneska vede s přehledem soudruh Makarenko ze stínovýho fóra za hlášku:

Nechápu proč je Hraničář tak pyšný na to že zpochybnil "LO vz.37" a chystá se zpochybňovat další názvy...

Vy vole, na starym dobrym plkoši by za tohle dostal klackem do tlamy a bil bi klyd.
Pane Bože, tak buď sem už vážně Suchaříha, nebo je to eště větší vůl než sme čekali PDT_Armataz_02_16


Já s ním souhlasím a doplňuju: "a komu tím pomůžete?" PDT_Armataz_02_32


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 15:19:22 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
nepučil bys mi prosím klacek? PDT_Armataz_02_41


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 15:26:59 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
hraničář píše:
nepučil bys mi prosím klacek? PDT_Armataz_02_41


Rád, k čemu ho potřebuješ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 16:37:15 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
hraničář píše:
tak dneska vede s přehledem soudruh Makarenko ze stínovýho fóra za hlášku:

Nechápu proč je Hraničář tak pyšný na to že zpochybnil "LO vz.37" a chystá se zpochybňovat další názvy...

Vy vole, na starym dobrym plkoši by za tohle dostal klackem do tlamy a bil bi klyd.
Pane Bože, tak buď sem už vážně Suchaříha, nebo je to eště větší vůl než sme čekali PDT_Armataz_02_16


Hele on asi fakt není normální: Mazat "nevhodné" příspěvky... To Vy umíte nejlíp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 16:41:08 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
houbyhranicar píše:
hraničář píše:
tak dneska vede s přehledem soudruh Makarenko ze stínovýho fóra za hlášku:

Nechápu proč je Hraničář tak pyšný na to že zpochybnil "LO vz.37" a chystá se zpochybňovat další názvy...

Vy vole, na starym dobrym plkoši by za tohle dostal klackem do tlamy a bil bi klyd.
Pane Bože, tak buď sem už vážně Suchaříha, nebo je to eště větší vůl než sme čekali PDT_Armataz_02_16


Hele on asi fakt není normální: Mazat "nevhodné" příspěvky... To Vy umíte nejlíp.

Soudruh Makarenko dneska teda jede!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 17. zář 2010 17:30:47 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:08:00
Příspěvky: 33
A fčecko už je smazáno. Sem netušil, že hraničář má otce na povel. Napsal smazat včetně jeho odpovědi a stalo se. PDT_Armataz_02_22


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 12:43:00 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
a já to prošvih - nemáte to někdo stažený prosím? :) Rád bych si počet zas nějaký pěkný hlášky :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: ned 19. zář 2010 17:23:58 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
hraničář píše:
a já to prošvih - nemáte to někdo stažený prosím? :) Rád bych si počet zas nějaký pěkný hlášky :)


Stažený to nemám, ale mám dotaz k tématu: když tě chce člověk vytočit, má vytáčet po nebo proti směru hodinových ručiček?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 0:36:06 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
houbyhranicar píše:
Já s ním souhlasím a doplňuju: "a komu tím pomůžete?" PDT_Armataz_02_32

prospějete :!:
prospějete :!:
tak to tam ten soudruh říká


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 7:17:40 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
Já s ním souhlasím a doplňuju: "a komu tím prospějete?"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 9:06:37 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 17:12:57
Příspěvky: 42
houbyhranicar píše:
Já s ním souhlasím a doplňuju: "a komu tím prospějete?"


Viky je hvězda, Viky je naše hvězda, Viky je nejlepší....................... PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 9:10:21 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
běž si vypláchnout... PDT_Armataz_02_13


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 20. zář 2010 9:23:32 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
hraničář píše:
běž si vypláchnout... PDT_Armataz_02_13


Nebo snad odŘíhnout?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 23:56:27 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
protože jsem zde na foru nenašel odkaz na pozdněatdodpoledne, tak ačkoli mé vytočení proběhlo již včera, dovolím si sem vložit krátké zhodnocení
Citace:
Pozdně hraničářské odpoledne
očima jednoho z účastníků

Na pozvání pořadatele jsme se plni očekávání po povedené podobné akci v Mladkově, dostavili v podvečerních hodinách do restaurace Dekl v Králíkách.
Přesněji lehce po 18hodině.
Usedáme na vysoké židle v zadní části přeplněných prostor a zjišťujeme, že v přední části probíhá jakási prezentace zažloutlých dokumentů, doprovázená komentářem pro první řady.
Tato část v zápětí končí a je odměněna potleskem.

V té chvíli se Stresovi podaří upoutat pozornost obsluhy a objednává nám první pivo.
Vzhledem k širší nabídce volím Staropramen a přichází první překvapení, čepování probíhá „moravským způsobem“ ( sklenice stojí pod pípou a z výšky 30cm do ní padá pivo )
Po opadnutí pěny a několikerém „dotočení“ tedy dostávám na stůl sklenici oranžovožluté vody bez jediné bublinky.
Mezitím se na projekční ploše objevují obrázky uniformovaných mužů, které jsou doplněny komentářem opět pro přední řady.
Pouze Žabkovy poznámky jsou slyšitelné i do zadních řad.
U stolku chvíli diskutujeme, zda to co vidíme jsou ovinky nebo vysoké boty a poté si objednávám druhý Staropramen, který je točen stejným způsobem, po opadnutí pěny překvapivě dotáčen z pípy Holba.
Patrně dvoukorunový rozdíl je pro obsluhu přínosem.
Na projekční ploše se střídají černobílé historické fotografie s barevnými obrázky z publikací, občas k nám z předních řad dolehne smích.

Během přednášky je přednášející vyrušen dotazem na podávanou večeři.
Na stůl nám je servírována krmě sestávající z polystyrénových průhledných knedlíků, řídkého čehosi, hromady cibule a cca. 4kousků masa velikosti posledního článku mužského malíku.

Po této krátké přestávce si objednávám 3. pivo, sklenice je odnesena k pípě, umyta a opět do ní z výše padá proud kdysi lahodného Staropramenu 11°, od stolku sleduji, zda opět dojde k dotočení Holbou – proti čemuž jsem se hodlal ohradit, když tu obsluha uchopuje nedotočenou sklenici se slovy „ to je žízeň „ a vylévá obsah do svého hrdla.
Na mou poznámku “to mi povídejte“ se pouze usměje a odkládá sklenici vedle pípy.
Bereme tedy s kolegou lístek, platím 2piva a „guláš“ a telefonicky objednávám osvědčené Taxi Kárník, které nás po 44minutách strávených v Deklu odváží do Lichkovské restaurace U nádraží, která na nás po předchozím zážitku působí jako oáza v rozžhavené poušti.

Děkuji tímto Martinovi za pozvání, až budeš něco podobného organizovat příště, určitě zase rád přijedu !


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 0:05:21 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
PDT_Armataz_02_44 Zapoměl jsi ještě na rozhlasovou hru, která se linula z kuchyně o velikosti porce "guláše".

Jinač guláš s knedlíkem připomínal pouze ten knedlík o normované tloušťce 6 mm, zbytek byl tragický, gurmán Bandita by si odplivl !!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 8:38:20 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
Streso píše:
PDT_Armataz_02_44 Zapoměl jsi ještě na rozhlasovou hru, která se linula z kuchyně o velikosti porce "guláše".

Jinač guláš s knedlíkem připomínal pouze ten knedlík o normované tloušťce 6 mm, zbytek byl tragický, gurmán Bandita by si odplivl !!


Takze jsem mel na narozkach o fous lepsi pivko i jidlo? V Grulichu to nejak upada, vzpominky na Besedu z leta jsou jeste zive, chorvat pry bije své nevolníky, v poklopu jsem byl pred rokem a porce jídla odpovidala ceně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 8:56:54 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Díky Majklovi za kritiku, protože jak sem viděl tu Vaší vytočenou grupu v rohu, furt sem moc nechápal - proč ste vytočený.

Mrzí mne, že vás to nasralo, já furt myslel že to bylo kvuli tomu - že tam "nebylo" místo. Ze stejnýho důvodu se podle mýho docela zbytečně nasrali i kluci, který dorazili s Pavlem z Háni. To že dorazili a prakticky hned vzali nasraný kramle sem se dozvěděl až o dost pozdějc. A při tom fakt jen stačilo dojít dopředu k nám, říct těbuch a dostali byste hned další stoly a židle jak se s tím od začátku počitalo. Do prostoru, kde ste byli sem neviděl, tož sem vás nemoh patřičně uvítat.

A teď k jídlu a pívu. Porce mi taky přišly krapet menší, polévka i roláda chuťově dobré ale mohlo toho být víc. Maso v guláši jsem chytil dobré, omáčka se mi zdála nastavená, místo knedlíků sem bral chleba. Taky sem si myslel že ty porce budou větší, to s pifkem sem nezaznamenal vubec...

Tož se omlouvám všem naštvanejm - rozhodně to nebylo mym oumyslem, aby se vám tam nelíbilo...

Jediný co je asi jasný - že bude-li nějaký "příště", tak určitě né v Deklu.


Naposledy upravil hraničář dne pon 01. lis 2010 9:07:47, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 9:05:42 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
takhle to dopada kdyz si nevyjednas grant.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 9:10:59 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
takhle to dopadá, když si myslim že sou lidi dobrý...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 9:16:23 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2255
hraničář píše:
Díky Majklovi za kritiku, protože jak sem viděl tu Vaší vytočenou grupu v rohu, furt sem moc nechápal - proč ste vytočený.

Mrzí mne, že vás to nasralo, já furt myslel že to bylo kvuli tomu - že tam "nebylo" místo. Ze stejnýho důvodu se podle mýho docela zbytečně nasrali i kluci, který dorazili s Pavlem z Háni. To že dorazili a prakticky hned vzali nasraný kramle sem se dozvěděl až o dost pozdějc. A při tom fakt jen stačilo dojít dopředu k nám, říct těbuch a dostali byste hned další stoly a židle jak se s tím od začátku počitalo. Do prostoru, kde ste byli sem neviděl, tož sem vás nemoh patřičně uvítat.

A teď k jídlu a pívu. Porce mi taky přišly krapet menší, polévka i roláda chuťově dobré ale mohlo toho být víc. Maso v guláši jsem chytil dobré, omáčka se mi zdála nastavená, místo knedlíků sem bral chleba. Taky sem si myslel že ty porce budou větší...

Tož se omlouvám všem naštvanejm - rozhodně to nebylo mym oumyslem, aby se vám tam nelíbilo...


Podívej se ty komediante,
nevidím důvod, proč bychom se někde cpali, když jsme měli rezervované místo. Bylo to také
naposledy, kdy jsem do tohohle pajzlu vstoupil.
A chceš-li něco organizovat, tak se nauč pár základních zásad.
Pro mne zkažený víkend a zbytečně projetých 50 km.
Nakonec, ale co očekávat od Grulichu, špičková obslužnost obecně.
Pět lidí se v 17.30 v sobotu nikde nenají. Beseda, Zlatá labuť zavřeno, v Pasatu moc hodná
paní, ale nevaří.
Asi bude potřeba další desítky miliónů(či stovky) aby něco málo fungovalo.
Naprosto souhlasím s Majkem, v tomhle lokálu špatně hrají.
čest práci, tedy pokud víš co to je!
PDT_Armataz_02_42


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 9:19:15 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
mimochodem, nemylim-li se tak prilakani turistu a tim zvyseni trzeb restauraterum a obchodnikum snad melo byt hlavnim argumentem pro šroťák a podobně utopený miliony do kapes nekomerčních manažerů z brna. Za posedni dobu jsem neslysel jakoukoliv chvalu na jakekoliv restauracni zarizeni v grulichu, tak je otazkou jak se tam nastvany turisti budou vracet a jestli priste nevezmou zavděk radsi veprovkou z mistniho penis marketu.

Nemyslim, ze by bylo treba byt na Hranicare tak přisnej!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 9:37:12 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Pavlovi jen krátce,

někdo po vás snad chtěl abyste se někde tlačili? Místo ste rezervovaný měli podle dohody, stejně jako Streso a Jarda z Lihova, který dorazili s Majklem a Lišákem v úplně jinej čas než sem původně předpokládal. Ale všichni co se mi nahlásili - a nakonec i ti, který ne a dojeli v sobotu - měli fleka. Kdybych pro vás fleka neměl tak to snad řeknu, nebo cinknu žejo.

Stačilo jen jedno - zajít za někym - líp řečeno za mnou nebo Jirkou a říct ahoj volové, žejo.
Myslim, že tou chvílí by se vyřešilo dost vašich problémů - z mýho pohledu fakt zbytečnejch.
Pokud vám tam chyběl někdo, kdo by stál u vchodu, podal židli a usadil ke stolu - pak přijměte prosím mou omluvu.

Stravování v Grulichu je problém všeobecně - to víme všici.

Jen sme prostě na základě předchozích zkušeností doufali, že to v Deklu klapne líp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 9:56:55 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2255
Celkem zbytečný kecy. Pouze Starej Mazák by sto nabídnout svoji židli Evě.
A pouze Ti opakuji, nepotřebujeme uvítací výbor, ale viditelně volný místo u stolu,
kde si případně položím aspoň sklenku s pitím. V porovnání s Rudým potokem
to byla pořádná sračka!
A propos, mám dojem, že jsem Tě na potencionální nedostatek místa v Tvé
"dvorní" provozovně upozorňoval dopředu.
A ještě drobná poznámka. Pohled z přítmí do světla na tlupu, která vstoupí
do takhle malýho lokálu je nepřehlédnutelný!
PDT_Armataz_02_26


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 10:25:36 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Tak k tý malý drobný poznámce.

Estli si myslíš že sem si všim příchodu vaší "tlupy" a nic sem neudělal, tak s tim běž k šípku - a to sem slušnej.
O tom, že ste tam vubec byli sem se dozvěděl až krátce předtim než sem se Ti snažil dovolat.
Předtim mi ani nikdo nedal žádný echo. Tož tak.

O disposici Deklu sem věděl, volný stoly i židle byly připravený - víc nemám co bych napsal.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz