PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je čtv 28. bře 2024 16:48:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: pon 16. bře 2015 16:54:57 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2255
Jako vždycky!

Terazky: „Nič zvláštného něstalo, hovorítě?! Ale stalo sa! Stalo, Kefalín! Niejstě ustrojený, stě ožratý…! Kdě je velitěl? Kdě je soudruh Hamáček?“
:lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2015 22:24:33 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
mikuš píše:
Jo to jen mě musel zanechat DNA uprostřed manželské postele PDT_Armataz_02_16

von ti šu*al manželku jo :?:
a před betonáží nebo až po :?:

máš u mě vrub jako prase, jede se školit do hlavního města a že by dal vědět nebo zavolal "pojď na plzeň" to ne PDT_Armataz_02_31


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: úte 17. bře 2015 22:28:10 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
ále co, prvni stejne nebyl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 8:03:47 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Mike píše:
mikuš píše:
Jo to jen mě musel zanechat DNA uprostřed manželské postele PDT_Armataz_02_16

von ti šu*al manželku jo :?:
a před betonáží nebo až po :?:

máš u mě vrub jako prase, jede se školit do hlavního města a že by dal vědět nebo zavolal "pojď na plzeň" to ne PDT_Armataz_02_31


Nešlo to, měl jsem tuze nabitej program. První den s panem Malouškem do půl patý a druhý den prohlídka hradu. Až budu chtít na Plzeň, tak jedině do Plzně. Každopádně výhledově pojedu na školení k Vám, takže se neboj PDT_Armataz_02_22


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 9:37:20 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
Bandita píše:
ále co, prvni stejne nebyl.


ani poslední... jak je ostatně v DEAD BOYS CLUBu zvykem PDT_Armataz_02_05


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 9:48:16 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
vaše firma ma skoleni v Lihove? zrejme slusnej oddil.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 14:36:02 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Bandita píše:
vaše firma ma skoleni v Lihove? zrejme slusnej oddil.


Neboj se i k vám se služebně dostanu PDT_Armataz_02_11


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 15:03:23 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
mikuš píše:
Bandita píše:
vaše firma ma skoleni v Lihove? zrejme slusnej oddil.


Neboj se i k vám se služebně dostanu PDT_Armataz_02_11


Školení na Kačeně? Pravda, v klubu jsme uvažovali, že se vykašleme na historii a uděláme z objektu něco výnosnýho, ale nevěděl jsem, že už to kolegové proměnili ve školící středisko...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 22:06:40 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
jo, když tečou granty na golf, tak holt i na školení ( ono se to jmenuje nějak jako exoticky, ale teď si nevzpomenu )
a strýc ten jezdí pravidelně, jen pokaždé s jiným řidičem, páč po každém školení se po ránu nese loukou " já ťa vyměním..."


Přílohy:
P7051043_ed.JPG
P7051043_ed.JPG [ 85.33 KiB | Zobrazeno 29840 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 22:08:31 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
mikuš píše:
.... Až budu chtít na Plzeň, tak jedině do Plzně. ...

no jo, jenže my chodíme na Plzeň z tanku a to jak chápeš, se nedá odmítnout


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 18. bře 2015 22:29:04 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Kvalitních řidičů je dneska málo, já to říkám pořád..., nakonec to člověk stejně musí z Brna odřídit...
Tenkrát to bylo i s večerním divadlem, já seděl hned vedle řidiče PDT_Armataz_02_07 a pak jsem to koupil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: pon 31. črc 2017 9:00:11 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Tak jsem si o vejkendu udělal malou inšpekční cestu také jinam než k šestkám. A co bych vám povídal, celkem vzato výsledek uspokojivý. Na místo pěškochůze a běžko/cyklojízdy jsem s Jani zvolil koloběh. Pro cestu ze Šerlichu se to zdálo zprvu a zpětně jako užitečný nástroj pro zrychlení cesty. Ta až po Komár byla vcelku pohodlná. Horší to už bylo po dosažení lajny.

Vrtkavá štěstěna mne opustila se změnou povrchu lesní cesty, a tak bylo nutno si tu a tam na chvilku posedět a vykouřit jedno, dvě retka :) Inu, co bych vyprávěl... prohlídka t.o. tentokrát začala návštěvou rodinně provázané osmaosmdesátky, jejíž osádce bych rád poděkoval za zapůjčení nůžek k rozstříhání dostatečného množství náplastí. Následovala - za všeobecného veselí inšpekce na Háni, kde mne Pavel s ženou a za údivu místních průvodců odborně desinfikovali a přidali něco dobré krmě a bezedného nápoje. Posíleni dopravili jsme se na Nízkou, kde jsme u Honzy směnili toužebně očekávaná data z flešky za další dvě cigára, v úctě pozdravili zasněženého Podržbaťoha, který ne tlustokole právě dojel svůj miliontý kilometr, zamávali Břeťovi s Codym a odplachtili do Říček. Zde jsme vrátili oba pekelné stroje a pak již jen doběhli do Devětsilu, kde nás očekávala jako obvykle výborná večeře a prázdný autobus, jenž nás dopravil z toho prokletého kraje zpět k domovu. Výjimečně jsem tentokrát opustil i myšlenku na pár piv u Kance, kde se tou dobou nacházel další agent-provokatér. Snad ještě za drobnou zmínku stojí UO, kde nás uctili vskutku nezapomenutelným Mochítem.

Co říci závěrem, byl to další z velmi vypečených výletů, které si opět rád zopakuji, jen co se zotavím. A když jsme u toho, nezbývá než poděkovat Horské záchranné službě v Říčkách, u které jsem toho dne obsadil celkové dělené první místo ze tří. Návštěvu její služebny s křeslem pro mrtvoly vřele doporučím každému. Milí a usměvaví horalové mne ošetřili zjevně inspirováni nesmrtelnou scénou z U pokladny stál a po necelé půlhodince mne propustili ze svých spárů s doporučením, abych se příště - než vyrazím - raději oholil :D

Končím proto klasicky. https://www.youtube.com/watch?v=A0KnUh0Py2k

:)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: úte 01. srp 2017 9:29:33 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
hraničář píše:
Tak jsem si o vejkendu udělal malou inšpekční cestu také jinam než k šestkám. A co bych vám povídal, celkem vzato výsledek uspokojivý. Na místo pěškochůze a běžko/cyklojízdy jsem s Jani zvolil koloběh. Pro cestu ze Šerlichu se to zdálo zprvu a zpětně jako užitečný nástroj pro zrychlení cesty. Ta až po Komár byla vcelku pohodlná. Horší to už bylo po dosažení lajny.

Vrtkavá štěstěna mne opustila se změnou povrchu lesní cesty, a tak bylo nutno si tu a tam na chvilku posedět a vykouřit jedno, dvě retka :) Inu, co bych vyprávěl... prohlídka t.o. tentokrát začala návštěvou rodinně provázané osmaosmdesátky, jejíž osádce bych rád poděkoval za zapůjčení nůžek k rozstříhání dostatečného množství náplastí. Následovala - za všeobecného veselí inšpekce na Háni, kde mne Pavel s ženou a za údivu místních průvodců odborně desinfikovali a přidali něco dobré krmě a bezedného nápoje. Posíleni dopravili jsme se na Nízkou, kde jsme u Honzy směnili toužebně očekávaná data z flešky za další dvě cigára, v úctě pozdravili zasněženého Podržbaťoha, který ne tlustokole právě dojel svůj miliontý kilometr, zamávali Břeťovi s Codym a odplachtili do Říček. Zde jsme vrátili oba pekelné stroje a pak již jen doběhli do Devětsilu, kde nás očekávala jako obvykle výborná večeře a prázdný autobus, jenž nás dopravil z toho prokletého kraje zpět k domovu. Výjimečně jsem tentokrát opustil i myšlenku na pár piv u Kance, kde se tou dobou nacházel další agent-provokatér. Snad ještě za drobnou zmínku stojí UO, kde nás uctili vskutku nezapomenutelným Mochítem.

Co říci závěrem, byl to další z velmi vypečených výletů, které si opět rád zopakuji, jen co se zotavím. A když jsme u toho, nezbývá než poděkovat Horské záchranné službě v Říčkách, u které jsem toho dne obsadil celkové dělené první místo ze tří. Návštěvu její služebny s křeslem pro mrtvoly vřele doporučím každému. Milí a usměvaví horalové mne ošetřili zjevně inspirováni nesmrtelnou scénou z U pokladny stál a po necelé půlhodince mne propustili ze svých spárů s doporučením, abych se příště - než vyrazím - raději oholil :D

Končím proto klasicky. https://www.youtube.com/watch?v=A0KnUh0Py2k

:)


Pán se naboural? Na koloběžce? Tak příště snad jen pomalá chůze :mrgreen:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: úte 01. srp 2017 19:57:26 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
ono pod dozorem dopravního psychologa to ani jinak dopadnout nemohlo
inu strom života a praxe jsou univerzitnímu vzdělání na hony vzdáleny


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: ned 24. zář 2017 12:11:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
Hraničář Vás zdraví z výletu. Jen nechápu, proč cestuje s takovou bednou PDT_Armataz_02_23


Přílohy:
IKEA.jpg
IKEA.jpg [ 27.67 KiB | Zobrazeno 27491 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: ned 24. zář 2017 22:10:54 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
betonovy-maniak píše:
Hraničář Vás zdraví z výletu. Jen nechápu, proč cestuje s takovou bednou PDT_Armataz_02_23


"Dřevěná bedna" od prodejce dřevěných beden. Kdo by ji kupoval, že...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: ned 11. úno 2018 22:54:00 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Tak sem se ouspěšně vrátil z letošní první inšpekční cesty. Tentokrát sem na Háni zkoušel počitat netopejry. Čekal sem s retkem hned vedle vrat. Jak něco letělo zevnitř, majznul sem to lopatou, shrábnul smetákem a zapsal do notýsku.

Celkově se mi takto podařilo lapit zatim 88 netopejrů nárazovejch, 28 netopejrů časovanejch a 2 náckonetopejři. Celkem 12 netopejrů bylo rozmáznutejch tak, že sem je nebyl schopnej identifikovat. Co mne potěšilo nejvíc bylo hlavně různorodý stáří všech majznutejch. S počitáním rozhodně nekončím, příště si vezmu židli a budu pokračovat se staršíma ročníkama ;)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: úte 13. úno 2018 18:13:20 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2255
Neberte ho vážně, kdoví co vlastně viděl. PDT_Armataz_02_43
https://www.simira.cz/dekorativni-predm ... ojka-10428


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: úte 13. úno 2018 23:19:31 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 709
tomu nerozumim
jasně píše, že čekal s retkem
kdo ho zná, tak ví že v jedný ma retko, v druhý sirky, případně zmuchlanou krabku nebo rozbalovanou novou
čím teda ku*va držel tu lopatu ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Malá zhodnocení "inšpekčních" cest
PříspěvekNapsal: stř 14. úno 2018 19:21:02 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
Taky jsem vyrazil na inspekční cestu do divokých hvozdů, ale usnul jsem ve vlaku a když jsem se probudil a vystoupil z vlaku potkal jsem jen takovouhle obludu


Přílohy:
obluda.jpg
obluda.jpg [ 587.89 KiB | Zobrazeno 26353 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz