PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je sob 20. dub 2024 5:57:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 10:33:12 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
co obcanky? uz si trhaj obcanky???


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 10:40:26 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2257
O tom, že ste tam vubec byli sem se dozvěděl až krátce předtim než sem se Ti snažil dovolat.

Tam ta výtka krom jiného směřovala!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 11:48:26 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
v tom případě promiň, že jsem si dovolil sedíc u plátna ostatním přednášet a nečekal pokorně na váš příjezd


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 11:49:20 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 17:12:57
Příspěvky: 42
Taky bych napsal pár slov:

Co se týče akce, tak byla podle mého názoru vydařená. Přednášky byly na vysoké úrovni. Jídlo stálo za bačkoru,ale s tím nic nenaděláme.
Nasraným a cítívseuraženým bych chtěl říci, že genrálem je každý až po boji, což pro Vás v tomto případě platí. Stoly byly nachystány pro přesný počet lidí dle seznamu. Vepředu byly volné židle k odběru a místa byla dost. Stačilo jen přijít za pořádajícími a říct, že jste dorazili. Rozvítilo by se a škatulky by se trochu poskládaly. Vono když dojdete taky do restaurace, kde máte rezervačku, tak jdete nejdřív za číšníkem a ptáte se kam si máte sednou. Jeslti jste čekali jmenovky a welcome-drink tak to se řího musíš omluvit. Bylo by také si uvědomit, že ti co tam seděli byly půl dne v terénu ( měli roztahané svršky po židlích atd.) a již v době Vašeho příchodu seděli půl dne na židlích a proto se to jevilo, že jsou roztahaní atd. Třeba vedle mě byly dvě místa úplně vepředu. Prostě nadávat a neověřit je jednoduché. Já když jsem chtěl pivo, tak jsem vzal lístek a šel jsem si k baru, žádný problém jsem s tím neměl....

Mikin


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 12:10:33 
Offline

Registrován: pát 23. črc 2010 10:01:32
Příspěvky: 26
Já bych chtěl organizátorům za zmiňovanou akci poděkovat. Sice jsem se nezúčastnil dopoledního vejletu v terénu, ale na odpolední a večerní program akce si nemohu stěžovat. Jediné mínus bylo, že jsem musel ještě v sobotu večer odjet domů, tudíž jsem se nebyl v neděli podívat ani na K-S 5ce na ty hromady železa (ale ono to tam určitě vydrží do jara...). Pivo jsem nepil, takže nemohu hodnotit a co se týče jídla asi souhlas s Mikinem.
Díky chlapci!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 12:47:12 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
Děkujeme všem za milá slova podpory, já už se bál, že jsme udělali špatně úplně všechno.

Snažili jsme se ze všech sil, některé věci ještě můžeme vylepšit, některé věci neovlivníme, některé věci opravíme jen s vaší pomocí (pokud o nich ovšem budeme vědět). Akce byla připravována v našem volnu s napětím všech sil tak, abychom dosáhli vaší spokojenosti. Pokud se to nepodařilo na 100% je to jen důkaz toho, že jsme obyčejní lidé a dělali jsme to s lásky, ne kvůli penězům.

Za sebe považuji letošní připomenutí hraničářů a věcí okolo za velmi vydařené a děkuji za účast všem, kdož přijeli. Těm, kteří si navíc ještě připravili přednášku, přidávám poklonu.

Houbyhraničář


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 22:40:37 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
tak já k tomu doplním.
že přijedeme k večeru jsem hlásil jaksi dopředu, přeci jen jsme v Lichkově za jiným účelem, než vysedávat po hospodách
o vstanutí a dojití si pro pivo nehovořím, já jsem na tu pípu - bohužel - viděl
a taková drobnost, řešíte každou pí*ovinu, ale nikoho nenapadlo - zvlášť když tam EKOmikin byl autem - vzít od nás z bunkru zesilovač, bedny atd.
jak jsem tak postřehl, byl by se býval hodil.

za tento postřeh bych rád dosáhl jmenování polním generálem PDT_Armataz_02_01

ale což, příště dá třeba Franta vědět dřív, já mu prolustruju seznam přihlášených a domluvíme se starostou sál v Lichkově, Karník bude mít větší rito a pro pivo si taky budete chodit PDT_Armataz_02_11


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 01. lis 2010 23:27:36 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
díky za všechny postřehy, doporučení i poučení.

Vědět dřív co se bude dít, vyseru se radši na to rovnou abych nikoho nenasral - ušetřim vám nervy a sobě čas!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 17:21:12 
Offline

Registrován: pon 30. srp 2010 21:42:33
Příspěvky: 29
Dneska mě se mě dotázal Hraničář jestli jsme ve skupině nasraných a uražených. Co tím myslel? Měl bych být? Trdlo jedno…. PDT_Armataz_02_11


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 18:29:04 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
Mě se teda páně Hraničář dnes na nic neptal, ale ja se citim byt mezi nasranyma.

Ocekaval jsem ve ctvrtek vecer pristavene auto i s soferem u baraku, objednane ubytovani na Potoce (s vyrivkou naplnenou pivkem samolitr). Na snidani vajicka se slaninkou, toasty, kafíčko atd. Nic se nekonalo, prosím tedy organizatory, aby toto do priste zlepsili.

P.S.: na kaviarove toasty ani zelvi polevku si nepotrpim, ale takovy grilovany kolinko...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 22:39:02 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
Bandita píše:
Mě se teda páně Hraničář dnes na nic neptal, ale ja se citim byt mezi nasranyma.

Ocekaval jsem ve ctvrtek vecer pristavene auto i s soferem u baraku, objednane ubytovani na Potoce (s vyrivkou naplnenou pivkem samolitr). Na snidani vajicka se slaninkou, toasty, kafíčko atd. Nic se nekonalo, prosím tedy organizatory, aby toto do priste zlepsili.

P.S.: na kaviarove toasty ani zelvi polevku si nepotrpim, ale takovy grilovany kolinko...


Za organizátory prohlašuji, že děkujeme za reakce a až nás zase někdy příště oslovíte, tak se vám na nějaký organizování vy... PDT_Armataz_02_05


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: stř 03. lis 2010 7:37:16 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:08:00
Příspěvky: 33
Gdo nic nedělá, nic nezkazí. Hledejme plusy. Kupříkladu polívčička byla vynikající (zvláště ve 4 ráno smíchaná se zelenou). Za mou maličkost bych rád poděkoval organizérům za příjemně strávený víkend (alespoň té části, kterou si pamatuji PDT_Armataz_02_17 ).


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 05. lis 2010 9:39:00 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 17:12:57
Příspěvky: 42
vyvrhel píše:
Gdo nic nedělá, nic nezkazí. Hledejme plusy. Kupříkladu polívčička byla vynikající (zvláště ve 4 ráno smíchaná se zelenou). Za mou maličkost bych rád poděkoval organizérům za příjemně strávený víkend (alespoň té části, kterou si pamatuji PDT_Armataz_02_17 ).


Jo jo, hlavně že ta hlava nebyla v tom kýblu :o)


Přílohy:
Obraz0131.jpg
Obraz0131.jpg [ 47.68 KiB | Zobrazeno 18763 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 05. lis 2010 13:14:25 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:08:00
Příspěvky: 33
No co, podniknut pokus o propití se do střízlivosti. Nezdařil se. Tak jsem se dal na modlení a má prosba byla vyslyšena. Zjevila se sličná andělka - odvedla na pokoj, vysvlékla, aj ten kyblíček sehnala. Prostě ideální páteční večer.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 15:07:57 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
bylo jen otázkou času, kdy se na bezplkose.opevneni.cz vobjeví další expert:

S prominutím. O názvech jsem již četl, ale neptařím k těm co jásají nad používáním archaismů. Podle mě jde prostě o dějinný vývoj názvu tvrze. Osobně zatím nemíním používat názvu Horka, akceptuji, ale pro mě prostě Hůrka bude Hůrka

A hádat se tady o názvech není zrovna přínosné čemukoliv.


ty vole, kde se furt berou....? PDT_Armataz_02_08


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 15:11:46 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
hraničář píše:
bylo jen otázkou času, kdy se na bezplkose.opevneni.cz vobjeví další expert:

S prominutím. O názvech jsem již četl, ale neptařím k těm co jásají nad používáním archaismů. Podle mě jde prostě o dějinný vývoj názvu tvrze. Osobně zatím nemíním používat názvu Horka, akceptuji, ale pro mě prostě Hůrka bude Hůrka

A hádat se tady o názvech není zrovna přínosné čemukoliv.


ty vole, kde se furt berou....? PDT_Armataz_02_08


To nám dělají schválně... a hnízdo mají v Grulichu, tam se rodí pořád další a další...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 15:20:52 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
no však to je jasný, dyk i ty "důvody" používá expert stejný jak kralická turboparta.

Dějinnej vývoj, archaismus... už mi tam chybí jen "cizorodý prvek".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 21. led 2011 15:29:55 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
hraničář píše:
no však to je jasný, dyk i ty "důvody" používá expert stejný jak kralická turboparta.

Dějinnej vývoj, archaismus... už mi tam chybí jen "cizorodý prvek".


Dějinnej vývoj bude i vykopání příkopu přes Svahem. Zatím jsme dostali dost času se na to psychicky připravit, ale i tak to je nesmysl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: ned 23. led 2011 20:53:43 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
nazval bych to železnou košilí
na Výšinu jsem si pravda nikdy nezvykl, ale Hůrka je prostě Hůrka
( to že nějakej lampas neměl na psacím stroji kroužkované u ještě není podmínkou k hlubokým změnám )


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 24. led 2011 9:47:26 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
hele - Ty kroužkovanýů, tady je to přesně vobráceně - tenkrát měl jeden nebo dva lampasové místo "o" blbý "ů". No a partička novodobejch historiků si to upravila po svym. A pak sou dva případy. Jedni si to uvědomujou a snažej se vopravit, druhý - snad ve svý neomylnosti - prostě nepřipustěj, že by někdy udělali chybu a vymlouvaj se na tisíc způsobů a cpou lidem sračky o "historickym vývoji" a kdesicosi, hlavně aby nemuseli přiznávat svoju chybu - no a při tom některý eště záměrně lžou... ;)

No a pak sou ti, kteří těm neomylnejm věřej každý slovo, dál šířej tohle podělaný poselství a čekaj, že na ně člověk bude hodnej. Když ste ve škole udělali chybu, taky vás za ní nikdo nepochválil - ani napodruhý... A když ste chtěli lepší známku, museli ste to vopravit tak, jak vám to cpali učitelé. A ti byli dobří nebo špatní. Já nejsem žádnej učitel - taky dělám chyby - ale když to nejde vopravit radou tak nemám důvod snažit o nápravu radou nepolepšitelnýmu někde jinde...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pon 24. led 2011 16:41:52 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
sem koukal, že sme asi s Jirkou pro změnu vytočili Otce páč nám ty naše poznámky taky hnedle smáznul, nu což - von se zas objeví jinej odchovanec... nevite náhodou jaký bylo skóre před smáznutim? Já byl od pátku v čoudu, tak nevim estli eště někdo něco nepřipsal.... a Majkl Bezstrojník má u mne za pomoc černej puntik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 22:58:00 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
hraničář píše:
... Když ste ve škole udělali chybu, taky vás za ní nikdo nepochválil - ani napodruhý... A když ste chtěli lepší známku, museli ste to vopravit tak, jak vám to cpali učitelé. ...

když sem udělal chybu a dokonce ani doma mě nepochválili, tak místo do práce šel ráno tatínek za soudružkou učitelkou a bylo
vo žádným u,ú,ů,o to nebylo a nakonec jsem i odmaturoval, samozřejmě že s vyznamenáním

takže asi tak PDT_Armataz_02_17


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: pát 28. led 2011 18:50:35 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
jenže když Tys maturoval, tak to byl eště T.G. Hácha prezydentem a místo "u,ú,ů,o" stačilo naklepat jen ö :)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: úte 01. úno 2011 12:31:19 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
nemůžu za to, že jsem historicky cenný PDT_Armataz_02_11
zase když jsem chodil do Kyjí na základku, tak Lehovec eště nestál PDT_Armataz_02_44
sme tam chodili do parčíku tajně kouřit, ale zorky to nebyly, ani lípy


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: CO A NEBO KDO NÁS DNESKA VYTOČIL
PříspěvekNapsal: úte 01. úno 2011 15:32:27 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
Mike píše:
nemůžu za to, že jsem historicky cenný PDT_Armataz_02_11
zase když jsem chodil do Kyjí na základku, tak Lehovec eště nestál PDT_Armataz_02_44
sme tam chodili do parčíku tajně kouřit, ale zorky to nebyly, ani lípy


Zrovna jsem skončil tříhodinové podrobné zkoumání mapy Moravy a nikde jsem vesnice "Kyje" a "Lahovec" nenašel. Co to je za díry?


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 380 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz