PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je čtv 28. bře 2024 21:57:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: úte 29. říj 2013 21:44:59 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
...i zde na Plkoši. Mohl bych směřovati svoji omluvu na mail přímo, ale rád bych, aby vešlo všeobecně ve známost, že bibmbas su ja a ne moja domovská základna skvrnitá pod lesem. Tímto se tedy dodateně omlouvám (doufám že stále) kolegovi Zvoncovi (kdo se jináč má v těch vašich přezdívkách vyznat) z Kačeny za to, že jsem do autu zahrál jeho prosbu o zprostředkování návodu ku výrobě korkových cihel. Mohl bych poukázati na skutečnost, že by mne mohla trochu omluviti skutečnost, že mou mysl v inkriminované době zaměstnávala možnost, že (tak trochu) mohu přijít o dům...ale to nic nemění na faktu, že do zdárného konce jsem to nedotáhl. A to jen a jen a jen já osobně. Prosím tedy o vyjmutí, stran případné kritiky, struktur mé domovské základy....neb ty jsem nepochybně též nepotěšil. Ještě jednou se tedy omlouvám...a mohu li to nějak odčiniti, jsu připravem takořka ku všemu....
Děkuji za pozornost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: stř 30. říj 2013 8:52:21 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
Optik píše:
...i zde na Plkoši. Mohl bych směřovati svoji omluvu na mail přímo, ale rád bych, aby vešlo všeobecně ve známost, že bibmbas su ja a ne moja domovská základna skvrnitá pod lesem. Tímto se tedy dodateně omlouvám (doufám že stále) kolegovi Zvoncovi (kdo se jináč má v těch vašich přezdívkách vyznat) z Kačeny za to, že jsem do autu zahrál jeho prosbu o zprostředkování návodu ku výrobě korkových cihel. Mohl bych poukázati na skutečnost, že by mne mohla trochu omluviti skutečnost, že mou mysl v inkriminované době zaměstnávala možnost, že (tak trochu) mohu přijít o dům...ale to nic nemění na faktu, že do zdárného konce jsem to nedotáhl. A to jen a jen a jen já osobně. Prosím tedy o vyjmutí, stran případné kritiky, struktur mé domovské základy....neb ty jsem nepochybně též nepotěšil. Ještě jednou se tedy omlouvám...a mohu li to nějak odčiniti, jsu připravem takořka ku všemu....
Děkuji za pozornost...


Napiš 100x "Březina" a bude Ti odpuštěno.

Ináč všechno v pohodě, vymysleli jsme jiný způsob imitace korku, pročež jsem Tě už dál neuháněl a nepřipomínal se. Nicméně nezastírám, že jsi mě potěšil tím, že jsi si na mě vzpomněl. Každopádně až příště budu zase něco potřebovat, opět se s důvěrou na Tebe obrátím PDT_Armataz_02_26


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: pát 01. lis 2013 17:29:04 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Tak tedy....100x Březina. Uf, a mám to za sebou!
Jináč, klidně se obrať, opravdu...troufám si tvrdit, že podobný renonc z mé strany se už nebude opakovat.... Tedy, ehmm, v případě tvé osoby (potažmo Káááčeny)...kdo ví, co jsem zasejc "zasadil" jinde. PDT_Armataz_02_28


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: pát 01. lis 2013 18:53:31 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2255
Optik píše:
Tak tedy....100x Březina. Uf, a mám to za sebou!
Jináč, klidně se obrať, opravdu...troufám si tvrdit, že podobný renonc z mé strany se už nebude opakovat.... Tedy, ehmm, v případě tvé osoby (potažmo Káááčeny)...kdo ví, co jsem zasejc "zasadil" jinde. PDT_Armataz_02_28


Hm, jednoduchý úkol jsi splnil!
Teď bude hůř. Zajisti změnu na "Březina" na včech info místech, no prozatím v okrese Náchod! :lol:


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: pát 01. lis 2013 20:02:03 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
A copa, já mám u nich taky nějakej ten vroubek? V opačném případě... PDT_Armataz_02_10


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: sob 02. lis 2013 8:12:36 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2255
Pan Houbička nařídil diskutovat. Tak udržuj společenský ruch a úroveň Kulíku! PDT_Armataz_02_40


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Su šulin, to přiznávám...
PříspěvekNapsal: pon 04. lis 2013 21:23:26 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Ach sooo, já bul nějak mimo, snad na pizzojru... Ale jináč, vono by to chtěl nějakou tu diškus. Asi se proviním proti bontonu a zavedu nějaké vááážné téma. Tejdě raď, Haniku...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz