PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je sob 27. dub 2024 17:36:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 770 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 9:23:37 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
A máš to zadarmo :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 11:00:46 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
Pavel píše:
http://orlicky.denik.cz/z-regionu/pevnostni-oblast-ziska-lepsi-turisticke-znaceni-20140209.html


20 cedulí za 649 tyček? To už zní jako dobrej projekt...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 16:53:02 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
to mně vychází 30 táců za jednu ceduli tak asi... nevím jak má ta cedule vypadat ale na naučný stezce betonová hranice jsou ty cedule z na konstrukci z bytelnejch dřevěnejch hranolů asi10 x 10cm, a na betonovejch patkách myslím, cedule s textem jsou laminovaný, což není zadara, tiskárna, grafikcký návrhy asi taky něco stojí, nevím no... možná se někdo namastí kapsu, kdo to bude těžko říct, ale když si vezmu kolik stojí blbá postel bez matrace z pravýho dřeva tak že by to bylo předražený nějak astronomicky bych neřekl, ale nejsem expert přes cedule, nevidím do pozadí, je mně to na háku, jen říkám názor... na vykopání pár děr v hnusné kamenito písčité půdě pro cedule kousek pod Ká pětadvacítkou jsem se předloni na podzim vlastnoručně podílel a je to pěkná dřina a honorářem mě byl nocleh na Boudě a pohostinnost správce .... a ztratil jsem tam nádhernou kudlu u jedný z děr, proto cedule nesnáším PDT_Armataz_02_41

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 19:15:41 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
fred píše:
to mně vychází 30 táců za jednu ceduli tak asi... nevím jak má ta cedule vypadat ale na naučný stezce betonová hranice jsou ty cedule z na konstrukci z bytelnejch dřevěnejch hranolů asi10 x 10cm, a na betonovejch patkách myslím, cedule s textem jsou laminovaný, což není zadara, tiskárna, grafikcký návrhy asi taky něco stojí, nevím no... možná se někdo namastí kapsu, kdo to bude těžko říct, ale když si vezmu kolik stojí blbá postel bez matrace z pravýho dřeva tak že by to bylo předražený nějak astronomicky bych neřekl, ale nejsem expert přes cedule, nevidím do pozadí, je mně to na háku, jen říkám názor... na vykopání pár děr v hnusné kamenito písčité půdě pro cedule kousek pod Ká pětadvacítkou jsem se předloni na podzim vlastnoručně podílel a je to pěkná dřina a honorářem mě byl nocleh na Boudě a pohostinnost správce .... a ztratil jsem tam nádhernou kudlu u jedný z děr, proto cedule nesnáším PDT_Armataz_02_41


noo znám jednu naučnou stezku, kde jsou cedule ve stejném provedení jako na stezce betonová hranice, a byly za polovic....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 19:44:52 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
psssst. ten projekt je kvalitni a jiste bylo vypsano radne VR a tudiz dostali nejlepsi moznou cenu na trhu. Vzhledem k tomu, ze se jedna o nekomercni aktivity tk graficke navrhy apod jiste delaji ti kabrnaci od Krna zdarma ve volnem case.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:11:42 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
no pochybuju že nějakej debil dělá dneska něco zadarmo PDT_Armataz_02_09 pro mně to bylo hobby a byl jsem rád že se moje obrázky neválely v šuplíku u mně doma, jenže já jsem amatér, kvalitní grafiku ti udělá jedině profík a ten je drahej páč se tím musí živit na rozdíl od amatéra, a tesař a tiskař a kdovíkdo všechno chce taky vydělat, já teď platil na bytě za výměnu zámku s ulomeným klíčem 16 stovek za asi 5 minut práce + jeden zámek řemeslníkovi co mi to přijel spravit ... PDT_Armataz_02_16

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:20:13 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
betonovy-maniak píše:
fred píše:
to mně vychází 30 táců za jednu ceduli..... PDT_Armataz_02_41


noo znám jednu naučnou stezku, kde jsou cedule ve stejném provedení jako na stezce betonová hranice, a byly za polovic....


může bejt, já vo tom fakt vím kulový, jen jsem uvažoval... a neříkám že to někdo neumí levněji než zrovna za tu diskutovanou sumičku, já kupuju půl roku energetický nápoje za 42 kč a nedávno jsem zjistil že o kus dál stabilně prodávájí stejnou značku za 24 Ká, o polovičku levnější, ale stejně si občas zajdu koupit ten dražší páč tam dělá moje známá a já s ní vykecávám PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:45:38 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
fred píše:
no pochybuju že nějakej debil dělá dneska něco zadarmo PDT_Armataz_02_09 pro mně to bylo hobby a byl jsem rád že se moje obrázky neválely v šuplíku u mně doma, jenže já jsem amatér, kvalitní grafiku ti udělá jedině profík a ten je drahej páč se tím musí živit na rozdíl od amatéra, a tesař a tiskař a kdovíkdo všechno chce taky vydělat, já teď platil na bytě za výměnu zámku s ulomeným klíčem 16 stovek za asi 5 minut práce + jeden zámek řemeslníkovi co mi to přijel spravit ... PDT_Armataz_02_16

To sou degenerovany kecy. srovnavas neporovnatelne. nekde to jde kvalitne a o nekolik nul levneji - protoze to lidi delaji z lasky. Tohle je proste byznys nekterych chytrolinu. Treba konkretne takovy plakat pro Kulomety v Lihove byla z meho pohledu naprosto brilatni graficka prace a nemyslim, ze si jeho autor z techto aktivit postavil barak. A vo tom to cely je. Nekdo ma bunkry jako konicek do kteryho leje svoje prachy zatimco par vejlupku od Krna drancuje chudy podhorsky region pro svoje kapsy. Ale kdyz jim to starostka a vejlupci na kraji zerou tak proc ne. Pochybuju ze na tom jsou politici skodni, treba takova pani starostka ta dela co muze, aby to bezelo... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:50:44 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
betonovy-maniak píše:
fred píše:
to mně vychází 30 táců za jednu ceduli tak asi... nevím jak má ta cedule vypadat ale na naučný stezce betonová hranice jsou ty cedule z na konstrukci z bytelnejch dřevěnejch hranolů asi10 x 10cm, a na betonovejch patkách myslím, cedule s textem jsou laminovaný, což není zadara, tiskárna, grafikcký návrhy asi taky něco stojí, nevím no... možná se někdo namastí kapsu, kdo to bude těžko říct, ale když si vezmu kolik stojí blbá postel bez matrace z pravýho dřeva tak že by to bylo předražený nějak astronomicky bych neřekl, ale nejsem expert přes cedule, nevidím do pozadí, je mně to na háku, jen říkám názor... na vykopání pár děr v hnusné kamenito písčité půdě pro cedule kousek pod Ká pětadvacítkou jsem se předloni na podzim vlastnoručně podílel a je to pěkná dřina a honorářem mě byl nocleh na Boudě a pohostinnost správce .... a ztratil jsem tam nádhernou kudlu u jedný z děr, proto cedule nesnáším PDT_Armataz_02_41


noo znám jednu naučnou stezku, kde jsou cedule ve stejném provedení jako na stezce betonová hranice, a byly za polovic....

A pak se divíš tomu, co se o sobě dovídáš...z pod kamene.... PDT_Armataz_02_16


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:53:59 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
Bandita píše:
fred píše:
no pochybuju že nějakej debil dělá dneska něco zadarmo PDT_Armataz_02_09 pro mně to bylo hobby a byl jsem rád že se moje obrázky neválely v šuplíku u mně doma, jenže já jsem amatér, kvalitní grafiku ti udělá jedině profík a ten je drahej páč se tím musí živit na rozdíl od amatéra, a tesař a tiskař a kdovíkdo všechno chce taky vydělat, já teď platil na bytě za výměnu zámku s ulomeným klíčem 16 stovek za asi 5 minut práce + jeden zámek řemeslníkovi co mi to přijel spravit ... PDT_Armataz_02_16

To sou degenerovany kecy. srovnavas neporovnatelne. nekde to jde kvalitne a o nekolik nul levneji - protoze to lidi delaji z lasky. Tohle je proste byznys nekterych chytrolinu. Treba konkretne takovy plakat pro Kulomety v Lihove byla z meho pohledu naprosto brilatni graficka prace a nemyslim, ze si jeho autor z techto aktivit postavil barak. A vo tom to cely je. Nekdo ma bunkry jako konicek do kteryho leje svoje prachy zatimco par vejlupku od Krna drancuje chudy podhorsky region pro svoje kapsy. Ale kdyz jim to starostka a vejlupci na kraji zerou tak proc ne. Pochybuju ze na tom jsou politici skodni, treba takova pani starostka ta dela co muze, aby to bezelo... :-)


no já bydlím na podnájmu, nemám barák ani auto ani řidičák, a obrázky sem kreslil páč to bylo moje hobby, věř nebo nevěř, byl sem rád že to vyjde v knížce, to říkám veřejně, kdybych na tom vydělal tak to klidně řeknu páč by to znamenalo že to umím asi fakt dobře PDT_Armataz_02_23 o to víc mně štvalo že někdo moje obrázky ukradně a dá si to na obal svýho výrobku nebo do knížky pod svým jménem, toto zase štvě mně... jak mluvíš o tom plakátu - jo, je možný že je někdo takovej jak jsem bejval já a dělá to dobře a z lásky k historii, tak ho dohoď Králíkářům ať jim to udělá taky zadarmo PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 20:56:49 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: sob 26. led 2013 21:49:05
Příspěvky: 443
Bandita píše:
To sou degenerovany kecy. srovnavas neporovnatelne. nekde to jde kvalitne a o nekolik nul levneji - protoze to lidi delaji z lasky. Tohle je proste byznys nekterych chytrolinu. Treba konkretne takovy plakat pro Kulomety v Lihove byla z meho pohledu naprosto brilatni graficka prace a nemyslim, ze si jeho autor z techto aktivit postavil barak.


to zní jako podlejzání nejmenované osobě, aby pak neměla moc velké ego. PDT_Armataz_02_08 Jinak s tebou úplně souhlasím, dělat to z lásky ne pro peníze, to bych se pak se na to taky mohly vy....

PS: ta naučná stezka byla normálně zadaná, soukromému subjektu, a ty to z dobročinnosti nedělaly...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 21:11:43 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
tak to je fakt, toto je výborná práce, z fleku by to mohl bejt obal na knížku, líp to pochválit neumím


Přílohy:
kulomet_v_lihove.jpg
kulomet_v_lihove.jpg [ 120.4 KiB | Zobrazeno 15719 krát ]

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 21:36:01 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
betonovy-maniak píše:
Bandita píše:
To sou degenerovany kecy. srovnavas neporovnatelne. nekde to jde kvalitne a o nekolik nul levneji - protoze to lidi delaji z lasky. Tohle je proste byznys nekterych chytrolinu. Treba konkretne takovy plakat pro Kulomety v Lihove byla z meho pohledu naprosto brilatni graficka prace a nemyslim, ze si jeho autor z techto aktivit postavil barak.


to zní jako podlejzání nejmenované osobě, aby pak neměla moc velké ego. PDT_Armataz_02_08 Jinak s tebou úplně souhlasím, dělat to z lásky ne pro peníze, to bych se pak se na to taky mohly vy....

PS: ta naučná stezka byla normálně zadaná, soukromému subjektu, a ty to z dobročinnosti nedělaly...


O tom přesně jsem přece mluvil když jsem říkal že chce vydělat aji grafik, aji tesař, (aji starostka MOŽNÁ čistě teoreticky PDT_Armataz_02_28 ) nechápu co na tom bylo degenerovanýho jak to označil Bandita... je třeba si uvědomit že i kdyby muzeum provozovali ryzí nadšenci, tak pokud budou chtít 20 tabulí na naučnou stezku a nebudou mít známýho bunkrologa - tesaře a tiskaře kterej jim udělá lamino tabule zadarmo z lásky k betonu ve svým volným čase mimo z vlastního materiálu, tak budou muset jako klienti oslovit soukromý podnikatelský subjekt, pokud na to mají dotace je logický že je na to použijou, co kde komu uvázne za nehtama je asi spekulace protože si neumím představit že už by jinak neleželo trestní oznámení na policii když jsou tak sledovaní a monitorovaní pečlivě PDT_Armataz_02_23

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 21:51:09 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
fred píše:
no já bydlím na podnájmu, nemám barák ani auto ani řidičák... jak mluvíš o tom plakátu - jo, je možný že je někdo takovej jak jsem bejval já a dělá to dobře a z lásky k historii, tak ho dohoď Králíkářům ať jim to udělá taky zadarmo PDT_Armataz_02_23


já teda shodou okolností toho kluka docela dlouho znám a nemyslim si, že by mu "Králíkáři" napsali i kdyby byl ten poslední na světě, komu by zbyl kompl Karel. Myslim že nebudu lhát, když napišu že taky nemá barák, ani auto, taky nemá řidičák, plagoš lihovskejm udělal jako každej rok, t. j. rád zadarmo a eště mu v akci zůstaly (stejně jako dalším) prachy, který už nikdy nikdo z nich neuvidí. A neni to určitě zhýralej milionář, co by nevěděl jak naložit s časem a prachama, ale nestěžuje si. Dělá to pro dobrý lidi, dobrý věci a dobrej pocit. A to je myslim to, co se nám nejen na Králicku krapet vytrácí...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 22:00:59 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
já kreslil desítky hodin týdně, rok za rokem, ve volný dny jsem jezdil měřit na linii, pak sem vyhořel, nemohl jsem se na výkres objektu ani podívat, skoro doslova, našel jsem si jiný hobby, třeba teď momentálně dělám mod (komunitní čili zadara)) pro iron front, uniformy dobrovolníků v německé armádě taky v grafice, zajímá mě dění kolem betonu ale moje hobby to už není, ale svoje názory prostě mám, ale nevidím věci černobíle jak je místním zvykem, já uznám když nemám pravdu, ale chce to argumenty, ne dohady, i když jste tady přesvědčení o své pravdě PDT_Armataz_02_30 ....

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 22:07:55 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
mozna je to o tom, ze mame tu praxi a vime jak se to da delat bez desitek milionu.

Argumenty?
Tak fajn. Architekt navrhne strechu a nevi jake mohou byt v Kralikach snehove podminky? To je zajimave se podivat na to ci firma byla tim projektantem a jak je mozne, ze to nevedel. Treba spolu kamaradi ani nemluvi a ten kseft nebyl dohozenej PDT_Armataz_02_23 A buch to mame sedm mega PDT_Armataz_02_20 A vcil mudruj kolego.

Bysme se opakovali. Zatim jsem nevidel akceptovatelny argument pro rozhazovani desitek mega na soukrome radovanky.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 22:20:19 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
joooooooooo tak to je sranda, to mne taky pobavilo PDT_Armataz_02_11 jetli je to TA architektská kancelář se sídlem tady v brnisku která je majetkem rodiny toho pána jehož jméno je mezi prvními třemi písmeny abecedy a kterej sedí asi zřejmě ve správní radě jistého prospěch páchajícího subjektujektu na grulišsku tak je to fakt pecka PDT_Armataz_02_43

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 22:41:33 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
tak srovnáváš nesrovnatelný PDT_Armataz_02_26
páč někdy sme ten plakát páčili třeba měsíc před akcí, jenže když je to zadarmo, tak se holt páčí blbě

a pak taky, když musíš mít všechno hned, třeba nový omítky, provozní prostory atp. tak se holt musíš snažit i v análním alpinismu, páč bohužel tady víc než kde jinde platí
Citace:
"blbej kdo dává, blbější kdo nebere"

jediným a bohužel utopickým řešením je zrušit dotace na všechno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 22:57:33 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
Tak to by bylo samozrejme idealni reseni.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: stř 12. úno 2014 23:36:51 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
takže sem mladej, plnej elánu, hořím nadšením pro bunkříky.... buďto budu přes týden zařezávat v robotě a o víkendeh zdrhat od rodiny a za pár let dám do slušnýho stavu nějaký objekt s podobně zapálenýma nadšencama, a to z peněz který by jinak šli do mně nebo do rodiny.... nebo pochopím že se to dá dělat na jiné úrovni a postoupím do vyššího levelu, a začnu tomu věnovat veškěrej čas a úsilí, založí se organizace, dozorčí rada, zřizovatel, provozovatel, dodavatel, dceřínná firma, pobočky, začnou plynout granty, zadávají se zakázky, vypisujou se výběrová řízení, zainteresujou se regionální politici... a už to jede.... na jinou práci jaksi nezbývá moc času... a z muzea je třeba možná Dysneyland.... možná jsem expert přes beton ale když chci mít splněný svoje vize musím přitáhnout masu lidí kterým je fakt na háku že támhle někde nejakej šikula urval kus historickýho plechu bagrem, mimochodem ty schody na dělostřeláku jsou příšerný ale před rokem sem zaslechl že předpisy bezpečnostní vzhledem k provozu návštěvníků jsou prej svině... a teď co je lepší, dělat to v malým věren svým ideálům pro pár znalců kteří to ocení, a nebo ten Disneyland? já to nevím, oboje má svoje klady a zápory, asi je to otázka povahy co komu líp vyhovuje... pokud by chtěl nekdo provozovat takovej moloch jako TEN_KTERÝ_VÁM_LEŽÍ_V_ŽAUDKU tak by to ve svým osobním volnu o víkendech asi nedotáhl do takových rozměrů.... fakt netuším co je dobře a co špatně

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: čtv 13. úno 2014 0:04:26 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
deja vu?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: čtv 13. úno 2014 0:11:09 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
fred píše:
O tom přesně jsem přece mluvil když jsem říkal že chce vydělat aji grafik, aji tesař, (aji starostka MOŽNÁ čistě teoreticky PDT_Armataz_02_28 ) nechápu co na tom bylo degenerovanýho jak to označil Bandita... je třeba si uvědomit že i kdyby muzeum provozovali ryzí nadšenci, tak pokud budou chtít 20 tabulí na naučnou stezku a nebudou mít známýho bunkrologa - tesaře a tiskaře kterej jim udělá lamino tabule zadarmo z lásky k betonu ve svým volným čase mimo z vlastního materiálu, tak budou muset jako klienti oslovit soukromý podnikatelský subjekt, pokud na to mají dotace je logický že je na to použijou, co kde komu uvázne za nehtama je asi spekulace protože si neumím představit že už by jinak neleželo trestní oznámení na policii když jsou tak sledovaní a monitorovaní pečlivě PDT_Armataz_02_23

Jde o to, ze jsou veci ktery lze udelat z lasky a zdarma - grafika, sestavit, osadit a pak je samozrejme druha vec material.

Za nehtama zustava pri kazdym takovym milionovym grantu(lhostejno v jakem regionu a jakem oboru). Dokazat to je nemozne, protoze hyeny mezi sebe nepousti a jsou kryty zvrchu... Ten prebujely dotacni aparat proste korupci naprosto primo podporuje


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: čtv 13. úno 2014 0:12:30 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
A hranicarovi nepodlejzam. Sere me s terminama apod, ale plakaty proste umi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: čtv 13. úno 2014 1:03:02 
Offline

Registrován: stř 05. úno 2014 23:10:14
Příspěvky: 426
to dežaví sem nepochopil jak je myšlený, sorry PDT_Armataz_02_21 upřímně řečeno, já jsem nad tím nepřemýšlel nikdy jak se věci mají, až do teďka, to ten váš bunkráckej štvavej vysílač "Hlas Ameriky" mně donutil se tím zabejvat, kdybyste si mně tu nebrali před časem do huby i v dobrým i s rejpáním a já si toho teď nevšiml tak bych sem ani nelezl do diskuze a ani bych neveděl jaký je rušno kolem Dysneylendu PDT_Armataz_02_11 ... i když ty ¨některý chlapy znám z dřívějška osobně, a z principu proti nim nikdy nepůjdu [i proto že jsem kdysi našel v nouzi bydliště na Boudě a Ho(ů)rce když sem řešil věci svoje a nějak neměl kam jít :D ] tak tu nejsem jako ideologickej agent a už vůbec ne zainteresovanej, zkus to pochopit, to že slepě nekejvu na všechno co se tady píše neznamená že nemyslím sám za sebe ... Upřímně, a ať se nikdo s tamtěch nezlobí, pokud by byla pravda to s tou "zasněženou" střechou je přesně tak jak jsme se tady bavili, (a já nevím jistě jestli tu práci dělala tam ta projekční kancelář, to vím jen odtud a spojuju si náznaky tady od vás....) pokud by to tak bylo tak já bych si na místě toho dotyčnýhoo připadal přinejmenším trošičku hloupě, bylo by mně trapně.... to ať se na mně nikdo nezlobí... ale kdoví jak to je, vím to jen tady odtud, ale jako předpokládám že nevaříte úplně ze vzduchu snad...

_________________
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/ ... 3575d69412


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Co je kde nového
PříspěvekNapsal: čtv 13. úno 2014 9:27:50 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
fred píše:
takže sem mladej, plnej elánu, hořím nadšením pro bunkříky.... a dál blabla... fakt netuším co je dobře a co špatně
Jak psal Bandita - déžavů - kecy podobnýho tématu - dokonce i se stejnym zdůvodněním jsem od těch druhejch slyšel tolikrát, že nad tim už jen znuděně zívu a řikám jen jedno: kdo nechce hledá důvody - kdo chce hledá způsoby

no... mám pocit, že ty "plky" o kterých se tady na téma Králický pohřební bavíme ve většině maj celkem snadno dohledatelný základy, kterej si snad zvládne najít každej sám. V případě Armyšrotu uplně stačí si dát dohromady: http://www.zivefirmy.cz/bartos-ladislav ... -_f1029099, http://www.elmarprojekt.eu/partneri.html, http://www.elmarprojekt.eu/projekty.html, http://www.kraliky.eu/data/ext-1369.pdf

Estli se to zdá málo, nebo jsou snad další otázky ať si každej zbytek vygůglí - stačí na to půlhoďka.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 770 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 31  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz