PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je pát 26. dub 2024 16:35:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 747 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 9:47:56 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
houbyhranicar píše:
Cože? Střecha Březinky není dimenzovaná na tamní závěje sněhu? To se projektant ze ŘOPu prohne, až bude platit pokutu PDT_Armataz_02_26


Myslíš, že pozůstalejm přijde domu složenka z Bruselu? Estli v tom zas má prsty pan por. Mahnig, tak aby Majkl v Lihově zvednul vstupný... PDT_Armataz_02_30

Jinak zajímavej report. Estli i tohle padne na městskej rozpočet Grulichu, tak abychom se pomálu začli bát v místních oddlužovnách hovořit na téma vopevnění. Achjo... radši mažu do archivu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 9:59:22 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
Bandita píše:
v soukromem sektoru ano, ale tady jde o dotace. a ze statniho krev co? netece PDT_Armataz_02_16
blby je ze se za tyhle zlodejiny nechodi do lochu, by ten kraj trochu proridnul od tech brnenskych floutku.


Je mi Karle líto, ale musím Ti odporovat! PDT_Armataz_02_30
To není o druhu sektoru, ale tohokterého úřadu, resp. úředníka.
Další věc je, že s předpisově vypočítanou rozpočtovou rezervou
se automaticky počítá, že bude v plné výši čerpána už od samého počátku! PDT_Armataz_02_26
Taky ale většinou tam, kde to "neplatíme ze svého", že?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 12:08:15 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
ja to vidim trochu jednodusejc... jestli je povoleno (pro me naprosto neuveritelnych) 20% na viceprace a cerpa se 36% tak proste by tech 16% mel nekdo konkretni zaplatit(nemyslim tve konkretni dane nebo me konkretni dane ale jednoho konkretniho cloveka ktery neco zvoral)

1) udelal projektant spatny projekt? tak at ty naklady na zmenu holt zaplati
2) pracoval projektant spravne na zaklade spatnych udaju urednika? tak at to zaplati urednik. ale ne do vyse 4 platu, ale hezky cele. a jestli nema pojistku na blbost tak proste smula, zabavit majetek.

a ze by nebyl rozdil mezi soukr a verejnym sektorem? ja myslim, ze hodne podstatny: objednam si stavbu pergoly za 100tisic, podepisu smlouvu na 100tisic, prijde faktura na 136tis, platim 100tis. vic proste nemam. stat? tak holt natiskne vic penez nebo vezme duchodcum.

Jakekoliv dotace z verejnych penez jsou svinstvo a zlodejina. Komunisti to tady 40 let tahli do prdele, EU nasla zkratku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 13:21:22 
Offline

Registrován: ned 29. črc 2012 21:40:02
Příspěvky: 56
a není to tím, že v grulichu zjistili, že 1+1=4 ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 13:47:22 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2149
Bunkerheute píše:
a není to tím, že v grulichu zjistili, že 1+1=4 ?


Lépe řečeno že 1+1 není 4


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 13:54:47 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
...sím,...sím a píšete hůlkou do písku nebo už olůvkem na tabulku? :P


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 15:53:47 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Pavel píše:
hlavní zpravodajská relace ČT 1 14.8.2012 v 19.00 stopáž 13.40min

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/udalosti/

....někdo vypracoval projekt střešní konstrukce pro králicko s jiným než "místněpříslušným" zatížením sněhem?
hm! PDT_Armataz_02_43


Také zde

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... erovychod/

m.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 16:14:17 
Offline

Registrován: čtv 20. led 2011 17:51:06
Příspěvky: 157
mikuš píše:
Pavel píše:
hlavní zpravodajská relace ČT 1 14.8.2012 v 19.00 stopáž 13.40min

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/udalosti/

....někdo vypracoval projekt střešní konstrukce pro králicko s jiným než "místněpříslušným" zatížením sněhem?
hm! PDT_Armataz_02_43


Také zde

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/region ... erovychod/

m.

Tě pic :!: PDT_Armataz_02_14
Kdo že byl Projektant s velkým "P" :?:
...by to stálo hodit na sousední fórum do sekce "Akce", samo bez komentáře, aby se někdo náhodou neurazil PDT_Armataz_02_43

PS: V červenci (zdůrazňuji v sezóně, o víkendu a v ideálních odpoledních hodinách) jsem si udělal kolečko po Králicku na kole a mimo jiné projížděl kolem Hradova domu čp. 14. Tam se pár návštěvníků potulovalo, ale u brány do bývalého vepřína či co to dříve vlastně bylo, ani živáčka, žádný poutač u brány na otevírací dobu, teda pokud jsem nebyl slepý... PDT_Armataz_02_17 ?
Tankodrom v zadním traktu také odpočíval a tiše zarůstal?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 17:16:30 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
mikin na video nekoukal? to je ta stejna reportaz :)

vedle na forum nema smysl nic psat, je tam tvrda cenzura, staci byt malicko mimo mainstream nazor a uz to mazou.

http://www.youtube.com/watch?v=SH5FCbgAyNg
az dostanou kraliky zadost o vraceni 10 mega to abysme se tam rovnou prestehovali jinak budou dluzit na veky veku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 17:18:21 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
mimochodem veta: "jsme v oblasti kde je hodne snehu" pusobi ted v lete ponekud komicky z hlediska slohoveho. na druhou stranu kdo zna mistni realie se jen apaticky smeje(k placi to prestalo byt ve chvili kdy se do kralik vrhla z Boudy ta banda brnenskych vyzirku)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 17:23:47 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Bandita píše:
mikin na video nekoukal? to je ta stejna reportaz :)

vedle na forum nema smysl nic psat, je tam tvrda cenzura, staci byt malicko mimo mainstream nazor a uz to mazou.

http://www.youtube.com/watch?v=SH5FCbgAyNg
az dostanou kraliky zadost o vraceni 10 mega to abysme se tam rovnou prestehovali jinak budou dluzit na veky veku.


Já nemám čas se dívat, jsem rád že plním plkoš 8-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 21:17:37 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
(ossack píše:
Pánové tady utíkají na daních, superprojektech "na ušetření", "obměnách IT infrastruktur" různých ouřadů a tunelech stamiliony a miliardy a vás tu rozrušuje jedno mega ročně? Ne že by to bylo málo, nebo bych to snad chtěl znevažovat, ale v porovnání s tím kde všude tečeme a financujeme z už tak děravých kapes veselé taškařice kmotříčků z jedné či druhé strany barikády a necháváme se jimi oblbovat tím, že jejich dobro je vlastně naše dobro... Myslím, že brečíme možná hezky, ale na špatném hrobě, když už sem natáhneme tu naší tak milovanou politiku.

Je potřeba ty "pouhe miliony" dat do kontrastu s timhle: http://www.rozpocetobce.cz/seznam-obci/580481-kraliky
Rozkliknout odkaz: Stav v letech 2000–2011 -29 218 160 Kč podrobnosti
a s faktem, ze z pohedu turisty se v Kralikach nic nezmenilo k lepsimu z hlediska sluzeb ci nezamestnanosti jak se nas snazej nekteri oblbovat.
(zbytek antikorupcni agitky vynecham, snad tady ten prispevek takhle zustane kdyz sis "začal" s OT)

Tohle jsem mel napsany, pak mi vyskocilo ze mezitim odpovedel ten magor tulda neco o starosti o cizi penize a me se udelalo blivno tak z opevneni.cz couvam.
EDIT: vlastne tady se nic nemaze, takze tu agitku bych mohl rezepsat: proti zlodejine, křivejm šmejdum a přiživnickejm vohnoutum(jsem presvedcenej, ze to tady monitorujete vy pazdrati, tak si aspon uvedomte, ze je to o vas!!!) je potreba bojovat na vsech urovnich - aspon jim ty svinarny komplikovat. Prostym konstatovanim faktu, ze se nic nedeje kdyz na vlade kradou vic se dostanem do situace do se nas snazi dostat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 21:41:04 
Offline

Registrován: čtv 26. srp 2010 18:01:42
Příspěvky: 22
Občani v Králíkách to zaplatěj a my s nima.
Jediný způsob jak tohle rozkrádání zastavit,
je vrátit se trochu nazpět.
A ty hovada, který za to jsou odpovědný vyhodit
z okna jejich debilní kanceláře.
Protože ono jim to snad přijde úplně normální!!
Jenom bych se paní starostky zeptal, jestli si
uvědomuje, jak dlouho na tyhle jejich chyby musí
normální poplatník vydělávat.
Připadá mi, že chodím celou dobu do práce jenom
proto, abych živil tyhle příživníky.
Rukama tam asi moc těch vodborníků nepracuje, že??


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 21:49:10 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Bandita píše:
(ossack píše:
Pánové tady utíkají na daních, superprojektech "na ušetření", "obměnách IT infrastruktur" různých ouřadů a tunelech stamiliony a miliardy a vás tu rozrušuje jedno mega ročně? Ne že by to bylo málo, nebo bych to snad chtěl znevažovat, ale v porovnání s tím kde všude tečeme a financujeme z už tak děravých kapes veselé taškařice kmotříčků z jedné či druhé strany barikády a necháváme se jimi oblbovat tím, že jejich dobro je vlastně naše dobro... Myslím, že brečíme možná hezky, ale na špatném hrobě, když už sem natáhneme tu naší tak milovanou politiku.

Je potřeba ty "pouhe miliony" dat do kontrastu s timhle: http://www.rozpocetobce.cz/seznam-obci/580481-kraliky
Rozkliknout odkaz: Stav v letech 2000–2011 -29 218 160 Kč podrobnosti
a s faktem, ze z pohedu turisty se v Kralikach nic nezmenilo k lepsimu z hlediska sluzeb ci nezamestnanosti jak se nas snazej nekteri oblbovat.
(zbytek antikorupcni agitky vynecham, snad tady ten prispevek takhle zustane kdyz sis "začal" s OT)

Tohle jsem mel napsany, pak mi vyskocilo ze mezitim odpovedel ten magor tulda neco o starosti o cizi penize a me se udelalo blivno tak z opevneni.cz couvam.
EDIT: vlastne tady se nic nemaze, takze tu agitku bych mohl rezepsat: proti zlodejine, křivejm šmejdum a přiživnickejm vohnoutum(jsem presvedcenej, ze to tady monitorujete vy pazdrati, tak si aspon uvedomte, ze je to o vas!!!) je potreba bojovat na vsech urovnich - aspon jim ty svinarny komplikovat. Prostym konstatovanim faktu, ze se nic nedeje kdyz na vlade kradou vic se dostanem do situace do se nas snazi dostat.

Jj, koukal sem...Tak mám takovej pocit, že Tuldovi horko těžko čouhají (však vědí z čeho) podpatky...Nu nic, pobavil mě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 21:50:46 
Offline

Registrován: čtv 26. srp 2010 18:01:42
Příspěvky: 22
A ještě budou šmejdi hnojit na poctivou práci druhých, žejo pánové. Třikrát za poslední měsíc
nezávisle na sobě to potvrdili návštevníci nejmenovaného muzea, že se během prohlídek kritizují
ostatní muzea.
Vždyť si to čtete, tak něco napište ať se obhájíte!! Třeba to není pravda!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 21:56:30 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
Optik píše:
Jj, koukal sem...Tak mám takovej pocit, že Tuldovi horko těžko čouhají (však vědí z čeho) podpatky...Nu nic, pobavil mě.

ja myslim, ze spis nez, ze by byl vylozene na vejplatni pasce tak je to spis takova blboučká stádovitá nevědomost, jak se nedavno prorekl ve smyslu "na me ta propaganda oficialniho proudu funguje tak ze jim verim ze to je vsechno dobře"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: stř 15. srp 2012 22:00:11 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Bandita píše:
Optik píše:
Jj, koukal sem...Tak mám takovej pocit, že Tuldovi horko těžko čouhají (však vědí z čeho) podpatky...Nu nic, pobavil mě.

ja myslim, ze spis nez, ze by byl vylozene na vejplatni pasce tak je to spis takova blboučká stádovitá nevědomost, jak se nedavno prorekl ve smyslu "na me ta propaganda oficialniho proudu funguje tak ze jim verim ze to je vsechno dobře"

Jj, lze říci, že jsem to takto vlastně zamýšlel napsati. Ovšem vyšlo mi z toho něco jiného než metafora na téma hloupost...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2012 6:18:02 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
Jj, lze říci, že jsem to takto vlastně zamýšlel napsati. Ovšem vyšlo mi z toho něco jiného než metafora na téma hloupost...[/quote]


Míro, u "kormidelníků" to není žádná hloupost, ale úmysl, a to přímý! PDT_Armataz_02_26
A pokud je hloupost v "podpalubí", tak to není navždy.
Pokud ano, tak je jejich místo v podpalubí navždy! PDT_Armataz_02_21


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2012 17:00:52 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
peťan píše:
A ještě budou šmejdi hnojit na poctivou práci druhých, žejo pánové. Třikrát za poslední měsíc
nezávisle na sobě to potvrdili návštevníci nejmenovaného muzea, že se během prohlídek kritizují
ostatní muzea.
Vždyť si to čtete, tak něco napište ať se obhájíte!! Třeba to není pravda!!

Tak to se pochlub, to mě zajímá! Vo nás taky koluje kde co.... PDT_Armataz_02_11


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2012 17:03:07 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Pavel píše:
Jj, lze říci, že jsem to takto vlastně zamýšlel napsati. Ovšem vyšlo mi z toho něco jiného než metafora na téma hloupost...



Míro, u "kormidelníků" to není žádná hloupost, ale úmysl, a to přímý! PDT_Armataz_02_26
A pokud je hloupost v "podpalubí", tak to není navždy.
Pokud ano, tak je jejich místo v podpalubí navždy! PDT_Armataz_02_21[/quote]
Hmm, tak to asi i pan Werich byl vedle jak ta jedle... Tak holt, komu není shůry dáno...je mimo Grulich??? PDT_Armataz_02_19


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: pát 24. srp 2012 19:46:26 
Offline
Donátor

Registrován: čtv 22. črc 2010 21:19:51
Příspěvky: 711
hraničář píše:
.... Estli v tom zas má prsty pan por. Mahnig, tak aby Majkl v Lihově zvednul vstupný... PDT_Armataz_02_30

....

pochybuji
páč už 30let odpočívá pod nápisem pplk. na Olšanech
pro ty co nevědí, kde sou olšana, tak samo v matičce naší stověžaté, žádná morava, ani jižní PDT_Armataz_02_41


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 11:30:42 
Offline

Registrován: čtv 26. srp 2010 18:01:42
Příspěvky: 22
Optik píše:
peťan píše:
A ještě budou šmejdi hnojit na poctivou práci druhých, žejo pánové. Třikrát za poslední měsíc
nezávisle na sobě to potvrdili návštevníci nejmenovaného muzea, že se během prohlídek kritizují
ostatní muzea.
Vždyť si to čtete, tak něco napište ať se obhájíte!! Třeba to není pravda!!

Tak to se pochlub, to mě zajímá! Vo nás taky koluje kde co.... PDT_Armataz_02_11



Budeš se divit, nebo vlastně nebudeš.
Ale o vás se tam mluvilo údajně taky, asi nemaj hoši co povídat o sobě.
Myslím, že máte blbým směrem tu trubku 47mm, nebo tak něco... PDT_Armataz_02_23
To víš o kom se nemluví jako by nebyl...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 14:08:08 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
vidíš Miró - já Ti to řikal, že jí máte otočit směrem na Grulich PDT_Armataz_02_42

Si všimněte jak je to tam vobšancovaný. Všecky dobrý fleky pro soustředěnou palbu jsou zabraný, takže pro případný vostřelování prakticky nejni šance. Bimbam je na hraně dostřelu - a to eště musí foukat silný východní vichr, aby to tam dolítlo, Kačena za plotem a Lihov muže jedině tak vysílat kouřový znamení PDT_Armataz_02_41


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: ned 26. srp 2012 14:45:23 
Offline

Registrován: pon 02. srp 2010 18:55:42
Příspěvky: 2258
Tak vono tam bylo bláboleno něco vo nákupáči. Tak jestlivá Miras touto "záměrnou" nějak
netransportuje z nákupáče plný lahváče a nazpět prázdný! PDT_Armataz_02_30


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: konec oddluzovani v grulichu
PříspěvekNapsal: pon 27. srp 2012 19:24:21 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 18:28:36
Příspěvky: 299
Pavel píše:
Tak vono tam bylo bláboleno něco vo nákupáči. Tak jestlivá Miras touto "záměrnou" nějak
netransportuje z nákupáče plný lahváče a nazpět prázdný! PDT_Armataz_02_30

A šak jóóó, nákupáč jest při výkladu o tom 47mm klacku mé libé téma...a nejen moje. Výhled na něj je krásnej a lze prostřednictvím šrapnelu žádatí výraznou slevu či nákup zcela zdarma. Ludé se pokaždé smějí... Však vědí, vobčas jest potřeba vejklad odlehčiti...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 747 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz