PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je čtv 28. bře 2024 16:49:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: muzeum
PříspěvekNapsal: stř 26. říj 2016 20:17:47 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
houbyhranicar píše:
Tys to tady posadil trochu jako K-5 vs. K-25, ale my nemáme potřebu se vůči někomu vymezovat a někoho shazovat. Ono stačí poslouchat návštěvníky, co k nám chodí po návštěvách v Grulichu, a člověk si tak nějak udělá vlastní představu. Kačena má tisíc nedostatků, holt to děláme dlouho, takže některý věci se na začátku udělaly blbě, nebyly prostě podklady. Třeba elektro jsme předělávali už 3x a ještě by to chtělo. Nejsou síly mít všechno opravený hned, zvlášť když jsou prioritnější věci (v posledních letech izolace, omítka apod.). Jsme si vědomi toho, že origo ventilaci nikdy mít nebudeme, origo dýzl taky ne, ale snažíme se, aby to vypadalo tak nějak k světu. Krom toho jsme ve svym a na svym, což se o jinejch aktivitách říct nedá...
To heslo "nejlépe rekonstruovaný..." se mi taky nelíbí, ale co naplat, nejsem na Kačeně sám. Budeme-li ale brát slovo "rekonstrukce" jako novodobé uvedení do stavu přibližně původního, pak se nám na Kralicku opravdu nikdo rovnat nemůže. Ono Kosmonautovi z Placatýho šutru s jeho uměním nasrat si každýho rozumnýho člověka nezbývá nic moc jinýho než se vymezovat vůči jinejm aktivitám negativní kritikou a postojem "já všechno vím a všechno znám nejlíp". Ať si u toho zůstane.


Já to vzal z tý FB diskuse jako příklad, protože se tam Kačena řeší... a samotnýho mne to překvapilo, hlavně tim zbytečnym výčtem "chyb" všech ostatních. Svoje výhrady sem tady nepsal jako seznam a odsouzení, ale jako příklad toho, že všude je něco blbě ;)

Jen s Tebou nesouhlasim skrz ten stav "přibližně původní", ale o tom sme už kecali tolikrát, že dávno došel papír. Já bych se snažil vyhnout oběma ale chápu, že to jde těžko...

Zvlášť na Králicku, kde je každá německá sračka unikátní turboráre a srdcaře abys šťoural klackem z ohně...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: muzeum
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2016 10:12:41 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
houbyhranicar píše:
To heslo "nejlépe rekonstruovaný..." se mi taky nelíbí, ale co naplat, nejsem na Kačeně sám.


Tady by asi stalo za to zminit par veci... Asi hlavne tu, ze kdyz vznikal soucasny web tak name jeste nebylo 30 PDT_Armataz_02_12 . No a pak, ze teprve asi pred rokem jsme hodili koordinaci marketingu na jednoho konkretniho cloveka, aby to zacalo chytat nejaky smer. Planu je spousta, casu uz vsak mene.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: muzeum
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2016 10:22:00 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
Pokud jde o srdcare tak za vsechny lze vyzdvihnout zejmena mistni dobrovolnou vlasteneckou jednotku z Nieder Mähren - na tech klucich je proste videt jak to delaj od srdce a se zapalem pro vec.

A tohle je taky hezky: http://kvh-panzergruppekleist.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: muzeum
PříspěvekNapsal: čtv 27. říj 2016 12:52:15 
Offline

Registrován: čtv 22. črc 2010 20:03:09
Příspěvky: 2147
Bandita píše:
Pokud jde o srdcare tak za vsechny lze vyzdvihnout zejmena mistni dobrovolnou vlasteneckou jednotku z Nieder Mähren - na tech klucich je proste videt jak to delaj od srdce a se zapalem pro vec.

A tohle je taky hezky: http://kvh-panzergruppekleist.cz/


"Prohlédněte si všechny fotky našich SS Helferin ZDE"

EDIT: Tak sem si ji prohlédl a chce se mi zvracet.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 79 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz