PLKOŠ.net

NEZÁVISLÝ necenzurovaný pokec o bungrech :-)
Právě je čtv 28. bře 2024 19:35:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

V čem by podle vás měli chodit oděni průvodci?
Dobový stejnokroj naší armády 22%  22%  [ 5 ]
Dobový stejnokroj bošoarmády 0%  0%  [ 0 ]
Dobový stejnokroj jiné armády 9%  9%  [ 2 ]
Dobové civilní oblečení 30%  30%  [ 7 ]
Současné civilní oblečení na vycházky do terenu 4%  4%  [ 1 ]
Současné civilní oblečení pochybného původu 4%  4%  [ 1 ]
Současné civilní oblečení kvalitního městského vzhledu 17%  17%  [ 4 ]
Současné oblečení navozující dojem nadšence military 13%  13%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pon 26. črc 2010 10:20:31 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Ano, při poslední návštěvě postávali u vchodového srubu tři mladíci.
Předpokládám, že se jednalo o nové nadšence.

Byli ustrojeni v soukenném stejnokroji (v tom pološeru mi to přišlo jako současná brněnská výroba, což je jen dobře).

Mám pocit, že ti kluci neměli buď žádný límcový čísla útvaru, nebo tam bylo nějaký pěchotní.
Přiznám, že možná líp než kdyby tam byly šestky - to bych byl asi přísnější!

Jediný co bych vytknul, sou delší vlasy a poněkud humpolácký nošení polní čepice.

Celkově by se ovšem dalo říct, že vypadali mnohem lépe než jiní průvodci,
mnohdy vymódění podle nejnovějšího bugrotrendu stylem čim víc army, tim líp.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 15:20:15 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
původně sem to chtěl hodit do diškuse co mne dneska nejvíc rozesmálo, ale tady sem se to hodí eště líp... zrovna na mne vypadla fotka, sic staršího data - ale přesně vypovídá skoro o všem...

to asi bude nová vychytávka kvuli dotěrnejm návštěvníkům :)


Přílohy:
P1100893.JPG
P1100893.JPG [ 113.09 KiB | Zobrazeno 64248 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: čtv 11. lis 2010 17:19:31 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
dík, to už je tento tejden nejmin potreti v souvislosti s Hůrkou.

bliju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 18:40:37 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
teda, s vodpuštěnim... na tohle už se fakt ani nedá nic napsat PDT_Armataz_02_28

http://www.youtube.com/watch?v=jcQtlGT4 ... r_embedded


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 19:39:06 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
hm, evidentně jsme u nás vymysleli perfektní název když ti sráči neumí vymyslet nic vlastního

bliju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 20:20:13 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
hraničář píše:
teda, s vodpuštěnim... na tohle už se fakt ani nedá nic napsat PDT_Armataz_02_28

http://www.youtube.com/watch?v=jcQtlGT4 ... r_embedded



Co to je? Mně se to nepřehrává PDT_Armataz_02_20


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 21:51:15 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
kpt.Pepé píše:
Co to je?

Peklo, je to peklo!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 22:01:15 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
Je tam nějaká divná hudba, hodil by se tam spíše klavír ... jako to má Charlie Chaplin ve svých filmech PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 22:04:21 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
Bandita píše:
kpt.Pepé píše:
Co to je?

Peklo, je to peklo!


Hoďte jsem nějakej pořádnej link...Chci vstoupit to toho pekla PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: pát 11. úno 2011 23:14:43 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
Tak se mi konečně podařilo vstoupit do toho pekla horoucího PDT_Armataz_02_11 Jelikož jsem nezkažený, čistý a nezaujatý, tak musím říci, že se mi to líbilo PDT_Armataz_02_44 Někdy je totiž lepší zvednou sedák ze židle a o něco se pokoušet, než mlet zbytečně hubou PDT_Armataz_02_09 ... a to zde ještě ten největší expert nestačil napsat ani slovo PDT_Armataz_02_44 To až uvidí, to bude teprve bliju


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 0:39:43 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
Asi se budou nadělovat banány, zde se odpor nevyplácí a už vůbec mít jiný názor než my !!!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 1:15:13 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
hele, el kapitáno... a kdo je největší expert? Bych se s nim taky rád seznámil, páč tady si na něj jen hrajem. Třeba by mi i poradil co a jak... PDT_Armataz_02_16

Však taky nekritizuju myšlenku, ale vobsah. Na to, že se tam většina snaží vypadat jak za první republiky by už o tom sakra taky mohli něco vědět a vypadat podle toho. Vychází celá hromada moudrejch knižek, žije i pár moudrejch lidí, na forech se řeší každá nitka co je kde špatně - tak proč by to nešlo i tady. Ono taky neni na škodu někdy nejdřív sedět dlouho na židli a přemejšlet... ale naštěstí se motaj je v podzemí, tak to nemusim považovat za parodii na hraničáře, i když je to fakt horror, neboli hrůza. Z podobnejch turbomegaultratáre odhodlanejch videí mi akorát běhá mráz po zádech... to je přesně ten vobraz turboneporazitelný armády, s milionem četařů Hradů, který stojej na hranicích jako jeden muž vstříc zlejm a roztahovačnejm hitlerovčíkům. A z tohodle pohledu i jeho pitomýho podsouvání lidem některejma partama je mi prostě zle...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 10:16:07 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
Z podobnejch turbomegaultratáre odhodlanejch videí mi akorát běhá mráz po zádech... to je přesně ten vobraz turboneporazitelný armády, s milionem četařů Hradů, který stojej na hranicích jako jeden muž vstříc zlejm a roztahovačnejm hitlerovčíkům. A z tohodle pohledu i jeho pitomýho podsouvání lidem některejma partama je mi prostě zle... [/quote]


tak zas tak odhodlané video, plné hesel, pláčících dívek, děv, dědečků, maminek a četařů Hradů jsem neviděl...

Jinak pravda, že ty řeči o naprosté odhodlanosti, neporazitelnosti, vyzbrojenosti mně taky moc neberou PDT_Armataz_02_11 než nekriticky přijímat - jít raději "ad fontes"

Jinak povídám.................... chci banána PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 10:41:51 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
Mě na tom třeba sere jak ty lulíni ukradnou název jedné celkem pravidelně se opakující, vcelku povedené akce - změní "bunkr" na "Hůrku" a jsou suprultrameganejlepší protoze vymysleli Oživenou Hůrku! Ať jdou do prdele!

A až pojedete v pátek na karneval, zkuste se zeptat jak jsou kraličtí občané spokojeni s tím, že zaplatili brněnskejm floutkům ne zrovna levny odvoz železnýho šrotu kdesi z Doupova do jejich soukromé sbírky...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 10:45:45 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
Bandita píše:
Mě na tom třeba sere jak ty lulíni ukradnou název jedné celkem pravidelně se opakující, vcelku povedené akce - změní "bunkr" na "Hůrku" a jsou suprultrameganejlepší protoze vymysleli Oživenou Hůrku! Ať jdou do prdele!

A až pojedete v pátek na karneval, zkuste se zeptat jak jsou kraličtí občané spokojeni s tím, že zaplatili brněnskejm floutkům ne zrovna levny odvoz železnýho šrotu kdesi z Doupova do jejich soukromé sbírky...


doporučuju tyto postřehy publikovat veřejněji....třeba na FB profilu (počítám třeba K-S 5 U Potoka). Je nutné, aby se to dovědělo co nejvíce lidí PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:40:55 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
Myslím, že to tady čte haufo lidí do kterých bys to ani neřekl, že mám pravdu, ukažte se :o))) no hup, hup..., třeba jen natáhnout pracky a napsat svůj názor jim dělá problém. Ale pomlouvání a veřejné vyslovování našich příjmení na různých akcích a přednáškách ve špatném slova smyslu jim problém nedělá. A voni si myslej že se to nedozvíme. Pánové doba mlčení a sdílení názorů dle nejvíc největších odborníků z oborů je pryč, tak se probuďtě hlavně mladí....................každý přece má svůj názor, nebo se pletu.........

Mikuš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:44:45 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
kpt.Pepé píše:
tak zas tak odhodlané video, plné hesel, pláčících dívek, děv, dědečků, maminek a četařů Hradů jsem neviděl... Jinak pravda, že ty řeči o naprosté odhodlanosti, neporazitelnosti, vyzbrojenosti mně taky moc neberou PDT_Armataz_02_11 než nekriticky přijímat - jít raději "ad fontes" Jinak povídám.................... chci banána PDT_Armataz_02_44


za co banána? Aspoň se nebojíš napsat svůj jinej názor otevřeně. Na rozdíl od jinejch - přesně jak piše Mikuš.

Ale zeptám, jakej pocit to video v Tobě vyvolává? Co Tě napadne když na to koukáš....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:51:01 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
Bandita píše:
Mě na tom třeba sere jak ty lulíni ukradnou název jedné celkem pravidelně se opakující, vcelku povedené akce - změní "bunkr" na "Hůrku" a jsou suprultrameganejlepší protoze vymysleli Oživenou Hůrku! Ať jdou do prdele! A až pojedete v pátek na karneval, zkuste se zeptat jak jsou kraličtí občané spokojeni s tím, že zaplatili brněnskejm floutkům ne zrovna levny odvoz železnýho šrotu kdesi z Doupova do jejich soukromé sbírky...


teda nic ve zlym, ale voni ty Voživený pevnosti a bugry sou názvem dost podobný s takovou edicou vídeokazet žejo....
a s těma rozsocháčema - mrkni na bezplkose.opevneni.cz a pročti si záznamy z jednání. Ale jinak - taky sem zvědavej na vyoučtování hospodaření v Grulichu za loňskej rok...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:54:02 
Offline

Registrován: sob 24. črc 2010 10:52:21
Příspěvky: 1452
mikuš píše:
Myslím, že to tady čte haufo lidí do kterých bys to ani neřekl, že mám pravdu, ukažte se :o))) no hup, hup..., třeba jen natáhnout pracky a napsat svůj názor jim dělá problém. Ale pomlouvání a veřejné vyslovování našich příjmení na různých akcích a přednáškách ve špatném slova smyslu jim problém nedělá. A voni si myslej že se to nedozvíme. Pánové doba mlčení a sdílení názorů dle nejvíc největších odborníků z oborů je pryč, tak se probuďtě hlavně mladí....................každý přece má svůj názor, nebo se pletu........Mikuš


strýcu - já vubec nevim o kom píšeš? PDT_Armataz_02_08 Koho myslíš...? PDT_Armataz_02_28 PDT_Armataz_02_31
Jeden nejmenovanej kolega, co je dneska zrovna na horách to nazval klasickym přizdisráčstvím - jak dlouho já tohle slovo neslyšel PDT_Armataz_02_23


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 11:57:58 
Offline

Registrován: stř 24. lis 2010 15:50:21
Příspěvky: 871
hraničář píše:
mikuš píše:
Myslím, že to tady čte haufo lidí do kterých bys to ani neřekl, že mám pravdu, ukažte se :o))) no hup, hup..., třeba jen natáhnout pracky a napsat svůj názor jim dělá problém. Ale pomlouvání a veřejné vyslovování našich příjmení na různých akcích a přednáškách ve špatném slova smyslu jim problém nedělá. A voni si myslej že se to nedozvíme. Pánové doba mlčení a sdílení názorů dle nejvíc největších odborníků z oborů je pryč, tak se probuďtě hlavně mladí....................každý přece má svůj názor, nebo se pletu........Mikuš


strýcu - já vubec nevim o kom píšeš? PDT_Armataz_02_08 Koho myslíš...? PDT_Armataz_02_28 PDT_Armataz_02_31
Jeden nejmenovanej kolega, co je dneska zrovna na horách to nazval klasickym přizdisráčstvím - jak dlouho já tohle slovo neslyšel PDT_Armataz_02_23


Co máš z toho já taky ne.... PDT_Armataz_02_31


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 12:27:25 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv 22. črc 2010 16:48:51
Příspěvky: 297
kpt.Pepé píše:
Jinak povídám.................... chci banána PDT_Armataz_02_44


Tak tady ho máš PDT_Armataz_02_23


Přílohy:
banán.jpg
banán.jpg [ 51.08 KiB | Zobrazeno 64096 krát ]
Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 16:09:09 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
kpt.Pepé píše:
počítám třeba K-S 5 U Potoka

Jen pro jistotu aby nedoslo k mylce: Sve nazory prezentuju za sebe, cokoliv zde zminene neni oficialnim stanoviskem Klubu ani Eskadry smrty.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 16:35:11 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
Bandita píše:
kpt.Pepé píše:
počítám třeba K-S 5 U Potoka

Jen pro jistotu aby nedoslo k mylce: Sve nazory prezentuju za sebe, cokoliv zde zminene neni oficialnim stanoviskem Klubu ani Eskadry smrty.



Vztah k tématu to má PDT_Armataz_02_11 , tam to můžeš klidně prezentovat i sám za sebe. Ať potencionální návštěvníci vědí, jak to mezi muzejníky na Grulichu chodí PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 18:54:13 
Offline
Administrátor

Registrován: úte 20. črc 2010 2:13:14
Příspěvky: 1397
tak je muzejnik veskrze amater a muzejnik profesional za stovky milionu z verejnych penez a to je celkem rozdil...


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: PRŮVODCI v dobových stejnokrojích
PříspěvekNapsal: sob 12. úno 2011 18:58:24 
Offline

Registrován: ned 14. lis 2010 21:12:22
Příspěvky: 36
Bydliště: přechodně HK :D
PDT_Armataz_02_03 já bych přišel ještě na vícero dělení PDT_Armataz_02_44


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 162 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz